Portföy

EMPA GAYRİMENKUL PAZARLAMA A.Ş

SEKTÖRDEKİ RAKİBİMİZ EMPA

 Mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun gelişen dünya konsepti ile uyum içinde ilerleyen Gayrimenkul Pazarlama A.Ş, emlak alım-satımlarında, kiralama işlemlerinde, aracılık, ekspertizlik ve danışmanlık hizmeti veren bir franchasing organizasyonudur

EMPA,  konusunda 24 yılı aşkın süreyle, emlak sektörüne hizmet veren, yapısal uygulamada karşılaşılabilecek zorlukları iyi bilen, profesyonel bir yönetim ve teknik kadroya sahiptir. Bu vizyonda bilgi ve tecrübemiz, zamanın hep  bir adım önünde gitmemizi, ilkleri gerçekleştirmemizi ve kalitenin ayrıntılarda gizli olduğunu bize öğretmiştir.

Biz bu alanda sektörümüzün ileri okulu olma özelliğimizi her zaman koruyacağız.    çok yakın zamanda bir dünya şirketi olmasını sağlayacak olan işte bu özelliklerdir.  

 

İstatistikler
Bugün:111 Toplam:816,512

Son Eklenenler

Empa Fatih
Fatih Mahallesi İzmir Cad No:27/ 1 Sincan / ANKARA
Sincan / Fatih
06930, Ankara
SATIN ALMAK İSTİYORUM SATMAK İSTİYORUM KİRALAMAK İSTİYORUM KİRAYA VERMEK İSTİYORUM
Gönder
Kurlar
Para BirimiAlışSatış
$ 7.555 7.568
8.805 8.821
£ 9.617 9.667

Empa Gayrimenkul Pazarlama A:Ş Kısa Yol Menü ve Etiketleri

Ana Sayfa Satılık, kiralık ev, daire, işyeri, arsa ilanları ile hizmetinizdeyiz. Sitemizi kullanarak en güncel emlak ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Empa Garimenkul Sincan Fatih,Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza Empa Garimenkul Sincan Fatih Satılık, kiralık ev, daire, işyeri, arsa ilanları ile hizmetinizdeyiz. Sitemizi kullanarak en güncel emlak ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.